Categories
Новости

Всесвітньо відомий діджей підтримав екс-президента України

Французький електронний продюсер Девід П’єр Ґетта, більш відомий, як David Guetta знову відзначився ексцентричною витівкою. Цього разу музикант звернувся до українців з закликом «Виправити свою минулорічну помилку».

Про це француз написав на своїй сторінці в Інстаграм.

Артист наголосив, що зараз українці переживають важкі часи, але можуть не розраховувати на допомогу влади. Втім, за словами продюсера, «зараз найкращий час виправити помилку, яку зробив народ України минулого року». Так він непрозоро натякнув на обрання тодішнього кандидата в Президенти України актора Володимира Зеленського на посаду Верховного лідера країни.

У дописі до відео Девід написав, що «справжній преЗедент не допустив такого стану справ, який зараз є в Україні» (авторська орфографія збережена, – ред.)

А в самому відеозаписі музикант зіронізував, що інколи дебати не дають ніякої користі. Адже свій пост артист опублікував у річницю звернення Зеленського до п’ятого Президента України Петра Порошенка з вимогою влаштувати дебати.

Нагадаємо, що музикант послідовний у своїй політичній позиції і міг надати приклад своїм українським колегам, які «міняють партійні прапори» перед кожними виборами. У минулому році Гетта на всесвітньо відомому електронному музичному фестивалі Ultra Music, що проходить в Маямі, артист увімкнув трек на підтримку тодішнього Гаранта Конституції Петра Порошенка.

Варто зазначити, що така активність французького продюсера не обмежується останніми двома роками. Разом з українським композитором Романом Сидоровим у 1999-ому році він написав музику для передвиборчого хіта «Голосуй по уму, голосуй за Кучму», яку виконували зірки української естради Ані Лорак та Лері Вінн.