Categories
Новости

На Житомирщині свиню назвали Monatik. Це врятувало її від смерті!

Апдейт від 30.04: «З поваги до права на особисте життя оригінальний фотоколаж цієї новини було змінено. Бажаємо всім опанувати культуру цивілізованого спілкування і віднайти душевний спокій. Залишайтеся людьми!»

Вже декілька місяців головною темою українських ЗМІ є інфекція коронавірусу. Але, як то кажуть у народі? «Біда не приходить одна». Правдивість цієї приказки перевірила на собі сім’я Олексеєнків з села Буряки, що на Житомирщині.

Як розповідають місцеві журналісти, прикрий випадок стався з житомирськими фермерами ще на початку березня. Олексеєнки вже декілька десятків років займаються розведенням свиней. Нинішній голова сім’я Олег Петрович є представником четвертого покоління свинарів. З самого малечку він, як і кожен інший член його сім’ї порався поруч з цими гомінкими тваринами.

«Не пасли задніх» й діти Олега Петровича — допомагали доглядати худобу, заготовлювали корм для тварин на зиму. Малеча настільки прикіпила до «п’ятачків», що почали брати маленьких поросят до себе у спальню, наряджали їх у костюми і справляли маленькі свята. А одному з найжвавіших навіть дали веселе ім’я — Монатік, на честь видатного українського композитора, танцюриста та співака Дмитра Монатіка.

Та яким був подив Олексенків та їх односельчан, коли в день забою скоту, Монатік почав танцювати хіп-хоп! Таким чином хряк не тільки врятував себе від смерті, а ще й став зіркою обласного масштабу.

Відео «свинячого брейкдансу» опублікував на своїй сторінці навіть голова обласної держадміністрації Ігор Пулюй, а користувачі підтримали його репостами, жартуючи, мовляв, не того Монатіка мер запросив виступати на день міста.

Як повідомляє ВВС, така знахідка житомирських фермерів має не лише соціокультурне значення, а й наукове. В Інституті свинарства та української ідентичності запевняють, що не можуть повірити в побачене.

«Ви розумієте, у свиней немає колін у звичайному розумінні. Тобто у нас є, у кота є. Ось у мене кицька зламала коліно, до речі нещодавно. Уявляєте, варив пельмені, поставив на вікно, щоб дещо охололи, бо попік язик Маккофем зранку. А вухатий підійшов понюхати та випав з вікна. От і поламав коліно, тепер воно працює на 36%. А от у свиней немає колін, вони не можуть згинати ноги», — розповів у коментарі hromadske.tv завідувач кафедри остеохондрозу Інституту свинарства та української ідентичності Савелій Микитович Сальский.

Наші колеги з програми «Вікна-Новини» телеканалу СТБ вирішили перевірити, а чи справді свиня танцює хіп-хоп. І звернулись за коментарем до відомого танцюриста Влада Ями.

«Так, це хіп-хоп на 10000%. Дуже дивно, адже у свиней немає колін. Ви знали? Так, немає таких колін, як у нас чи котів. Ось я чув одну історію, як кіт випав і зламав коліно. То свині такі травми не страшні, тому що, повторюсь, у них немає колін. А танець хіп-хоп — це танець колін. От і думайте. А поки думаєте, записуйтесь до моєї танцювальної школи», — поділився з представниками засобів масової інформації Яма.

Залишається лише гадати, які ще імена вигадають селяни для своїх тварин та як скоро ми почуємо молоду вовчицю у виконанні українських курчат.

Кіндрат Петрушка, спеціально для «Потоп».